עיצוב אתרים בדגש על מובייל

אם עד היום האתר שלכם התאים רק לגלישה ממחשבים כדאי שתדעו שאתם תקועים הרחק מאחור. העניין הוא שהעולם מתקדם בקצב הרבה יותר מהיר ממה שאנחנו חושבים, מה שמסביר מדוע היום כולם גולשים דרך הסלולר. אם תנסו לבדוק את הרגלי הגלישה שלכם אתם תראו שגם אתם, כמו רבים אחרים, מעדיפים הרבה פעמים לגלוש בעזרת הטלפון הנייד, פשוט כי זה הרבה יותר זמין ונוח. עם זאת, כשאתם גולשים אתם גם נתקלים באתרים שלא לגמרי מותאמים למובייל ואז או שאתם מוותרים או שאתם פונים לקבל שירות מהמתחרים. זה נשמע לכם מוכר? אם כך, כדאי שתדעו שהלקוחות שלכם ובעיקר הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, מתנהגים בדיוק כמוכם! תוהים מה עליכם לעשות? אם אתם באמת רוצים להצליח לעמוד בקצב התחרות כדאי שתבנו עוד היום אתר שמותאם לגלישה במובייל ויפה שעה אחת קודם.

 

אל תנסו לעשות את זה בכוחות עצמכם

כמו כל דבר אחר, גם את הנושא של בניית אתרים שמותאמים למובייל אתם יכולים באופן תיאורטי ללמוד לבד. בימינו הרי אפשר לראות סרטוני הדרכה והסברים על כל נושא, אך האם באמת כדאי לעשות זאת בהקשר של עיצוב אתרים ובניית אתרים למובייל? לא בטוח. העניין הוא שבתוצאה הסופית הגולש רואה תוך שניות ספורות האם מקצוען עיצב ובנה את האתר או שחובבן עשה זאת, אז למה שתיצרו רושם מוטעה אצל הלקוחות שלכם? במקום זה תוכלו לפנות עוד היום אל חברה מקצועית שנותנת שירותי בניית אתרים לסמארטפונים ואתם תראו שהתוצאה הסופית תיראה נפלא. יש לא מעט חברות שעוסקות בתחום הזה ומעסיקות את המעצבים ואת המתכנתים הכי טובים שיש, אז מה פתאום שתנסו לעשות את עבודתם לבד רק כדי לחסוך?

 

לאיזו חברה כדאי להתקשר?

ראשית, לכל חברה שמציעה שירות של בניית אתרים לטלפון הנייד יש כמובן אתר עם הרבה מאוד הסברים באינטרנט. שנית, אתם גם יכולים לקרוא מידע וחוות דעת אודות השירותים של כל החברות שעוסקות בתחום הזה, אז למה לא? בעידן שכולו אונליין אתם כבר לא צריכים לצאת מהבית או להכיר אנשים אחרים כדי להבין איזה שירות נותנת לכם כל חברה ולמה בדיוק לצפות. חוות הדעת אונליין אמינות ולרוב גם מעמיקות ורציניות כך שבעזרתן יהיה לכם קל יותר לבחור ממי תרצו לקבל שירות. בנוסף לכל אלה, תמיד כדאי יהיה גם לראות עבודות עיצוב שונות שכבר ביצעה החברה המקצועית כי זה ייתן לכם תמונה מדויקת יותר לגבי השירות שתוכלו לקבל. העיצוב אומנם צריך להיות מושך את העניין ומתאים לסלולר אך הוא חייב, לפני הכול, למצוא חן בעיניכם. לכן עדיף להזמין שירותי בנייה ועיצוב של אתרים רק מחברה שאתם אוהבים את סגנון העבודה שלה ולשם כך עליכם לראות כמה שיותר דוגמאות.