סטודיו לעיצוב גרפי

לפני עידן האינטרנט, פתיחת סטודיו לעיצוב גרפי הייתה כרוכה בהרבה מאוד הוצאות. כיום, המצב שונה לחלוטין, כל מה שנדרש זה מחשב עם תוכנות גרפיות מתקדמות. לפני הרבה שנים, שרק אולי התחיל עידן המחשב לא היו תוכנות מתקדמות, לכן, היו צריכים למצוא מקום מתאים, מכונות דפוס מסורבלות, כמה מחשבים שכל מחשב עשה עבודה שונה כמו עיצוב ומחשבים אחרים למטרת תקשורת בין עסקית וכמובן כמות של עובדים בלתי מבוטלת.

העידן הדיגיטלי בעיצוב גרפי

היום ישנו העידן הדיגיטלי, כל שנדרש זה מחשב בעל תוכנות גרפיות וראש בריא לעסקים. הטרנד החדש והנוח ביותר כיום זה לעבוד מהבית הרבה מאוד סטודיו לעיצוב גרפי עובדים מהבית, זה הרבה יותר נוח, אין הרבה הוצאות וזה באמת משתלם. הגרפיקאים שעוסקים במקצוע זה, הם בוגרי מכללות לעיצוב גרפי. כל מה שנותר להם לעשות לאחר הלימודים בפתיחת עסק עצמאי, זה לגייס לקוחות ולעבוד מול ספקים חיצוניים כמו בתי דפוס למיניהם.

כיצד נצליח בפתיחת סטודיו לעיצוב גרפי?

שמעתם את המושג סינדיקציה? אז בואו ואסביר לכם. סינדיקציה , היא בעצם התארגנות של כמה מעצבים כל אחד בתחום שלו, שפותחים יחד סטודיו לעיצוב גרפי. בשיטה זו, אפשר לפתוח סטודיו מגוון עם כוח אדם יעיל. פתיחה של סטודיו כזה, מראה נוכחות יותר בשוק הגרפיקה. ואל לנו לשכוח כשכל אחד משקיע משהו ההשקעה לגבי כל אחד, היא נמוכה יותר, והציוד הוא רב יותר. שיטה ז, עדיפה על התנהלת בודדת של סטודיו לעיצוב גרפי.

גרפיקאים במושגים של פעם

אבי היה צייר וגרפיקאי. אני זוכרת כילדה ,את הסטודיו שהיה בביתנו ובו הוא קיבל עבודות של עיצוב ספרים למשרד החינוך ועוד סוגים של עבודות הקשורות באיורים. את אותיות ה"לטרסט" ואת שולחן העבודה שלו מזכוכית שהיה מואר באור פלורסנט, המכחולים מסוגים שונים, עפרונות בגדלים וסוגים, עטי נובע וריח הטרפנטין שעד היום מעורר בי נוסטלגיה, לא אשכח. היום, המחשב שינה באופן מהותי את עבודת הגרפיקה והעיצוב, בטוח שאם המעצבים והגרפיקאים היו מתבקשים לאייר או לצייר ידנית, אינני בטוחה שהיו מוציאים תחת ידם יצירה הראויה לשמה…

עיצוב גרפי – לוגו לחברות

כל חברה מתלבטת באיזה לוגו היא תבחר. סטודיו לעיצוב גרפי ייעץ לכם לפי מטרת העסק איזה סוג של לוגו שיהיה מעוצב ומושך את העין, יכול להתאים לכם. עיצוב לוגו מצריך חשיבה ,ארגון ומעוף. את כל מה שהעסק אמור להביע אנו אמורים לבא בסמל אחד שאולי יהיה לא רק על כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים וכמובן על השלט של העסק, אלא גם על מדים, שקיות וכל מה שקשור לחברה.