טיפים לכתיבת תוכן איכותי לקידום אתרים

אין בעל אתר שלא היה רוצה שהאתר שלו יופיע בעמוד הראשון של גוגל. כשאתר שלך מופיע בעמוד הראשון – אתה על המפה. ישנן שיטות שונות  ודעות שונות כיצד לקדם אתרים אולם אין מחלוקת שתוכן איכותי הוא פרמטר מאוד חשוב לקידום אתרים.

אז מהו למעשה תוכן איכותי בעיני גוגל? איך תכניסו תוכן איכותי לאתר שלכם? ריכזנו עבורכם מספר טיפים לכתיבת תוכן איכותי.

 חשוב לנו לציין – לפני שאתם מכניסים מאמרים לאתר שלכם עליכם לבדוק מהן המילים אשר אותן אתם מקדמים (להלן:"מילות המפתח")  מהי המילה החשובה לכם ביותר. מהי המילה שמחפשים אותה הכי הרבה בגוגל.

קחו בחשבון שיש ביטויים תחרותיים קשים לקידום כמו למשל "דיאטה" או "אתר הכרויות". כמו כן יש ביטויים שקל יותר לקדם בגוגל כמו למשל – "מורה דרך לטיולים".

רלוונטיות – על התוכן אשר מוכנס לאתר שלכם להיות רלוונטי לאתר ולביטויים המקודמים על ידכם. אם לצורך דוגמה, יש לי אתר שעוסק באופנה – מאמר על עיצוב הבית לא יהיה רלוונטי לאתר שלי ולקידומו בניגוד  למאמר על אופנת רחוב.  ככל שהמאמר יותר רלוונטי לאתר שלכם כך המיקום שלו יהיה קרוב יותר לעמוד הבית.

אל תעתיקו! – רבים מאיתנו שואבים את המידע לכתיבת מאמר מתוך גוגל . גוגל לא אוהב העתקות ויש להימנע. דאגו לנוסח מקורי שלכם ולחלוקה מקורית של המאמר. אתרים שיש להם תוכן מועתק נענשים על ידי גוגל.

שימוש במילות המפתח – הכניסו אל תוך הטקסט את מילות המפתח שלכם באופן הרמוני. נסו לשלב מספר פעמים את מילות המפתח אבל אל תעמיסו יתר על המידה.

הקפידו על מבנה טקסט קריא – הימנעו משגיאות כתיב, פסקו את הטקסט כראוי, חלקו את הטקסט לפסקאות הגיונית ולמבנה ברור. טקסט שמחולק באופן ברור הוא טקסט איכותי בעיני גוגל והדבר יתרום ל קידום אתרים

אם אין באפשרותכם לכתוב פנו לאנשי מקצוע שיכתבו עבורכם – בשוק כיום יש חברות שמתמחות בקידום ובניית אתרים . חברות אלה יקדמו עבורכם את האתר בגוגל. אם אתם לא מעוניינים בשירות של קידום אתרים אתם יכולים לפנות לכותבי תוכן מקצועיים שיכתבו עבורכם תוכן איכותי.